Okulary przeciwsłoneczne Vogue

Okulary przeciwsłoneczne Vogue

Lubisz być na bieżąco z współczesnymi trendami? Szukasz okularów przeciwsłonecznych, które będą świetnie wyglądać, a jednocześnie skutecznie ochronią Twój wzrok? Sięgnij po okulary przeciwsłoneczne Vogue. Będą one szykownym zwieńczeniem wielu stylizacji, zarówno tych biznesowych, jak i casualowych, codziennych. Filtr promieniowania ultrafioletowego o wartości 400 UV skutecznie ochroni Twoje oczy przed skutkami nadmiernej ekspozycji na szkodliwe czynniki zewnętrzne.

Vogue - synonim luksusu na wyciągnięcie ręki

Marka okularów przeciwsłonecznych Vogue od 1973 roku oferuje swoim klientom bardzo wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne. Na początku jej oferta skierowana była jedynie do kobiet, po jakimś czasie dopiero uzupełniła swoją kolekcję o linię męską. Nazwa marki nawiązuje bezpośrednio do najbardziej znanego na całym świecie magazynu o modzie: Vogue. Jej projektanci od lat łączą w produktach kilka ważnych cech: wysoką jakość, oryginalne wzornictwo i dbałość o szczegóły.

Okulary Vogue promowało wiele modelek ze światowego TOPu. Od 2011 niezmiennie twarzą marki jest Kate Moss. Sięgają po nie ważne osobistości ze świata polityki, show businessu, filmu i muzyki. Wystarczy wspomnieć tu imię i nazwisko Jude Law, megapopularnego aktora. Setki tysięcy osób na świecie sięgając po okulary przeciwsłoneczne Vogue chce poczuć się wyjątkowo i luksusowo.

Bogaty wybór kształtów okularów Vogue

Okulary przeciwsłoneczne Vogue dostępne w butiku internetowym Gafas.pl mają niejedno imię. Znajdą u nas coś osoby uwielbiające bezpieczne klasyki, jak i osoby, które uwielbiają wyróżniać się z tłumu dzięki oryginalnym oprawom okularów. Mnogość kształtów (prostokątne, kwadratowe, okrągłe, kocie, kanciaste) oraz feeria barw oprawek (złote, srebrne, czerwone, fioletowe, żółte, pomarańczowe, czarne, brązowe) i szkieł okularowych (żółte, szare, czarne, pomarańczowe, brązowe, lustrzane, niebieskie) sprawia, że naprawdę długo można wybierać idealne okulary przeciwsłoneczne. Można podkreślić nimi naturalną urodę, a także cechy charakteru.

Najtrudniejszy jest zawsze wybór kształtu opraw. Naszym klientom zawsze zalecamy kierowanie się jedną prostą zasadą: obrys okularów powinien być przeciwieństwem zarysu twarzy.

Ochrona wzroku - soczewki okularowe z filtrem UV

Najważniejszym elementem okularów przeciwsłonecznych są soczewki okularowe, które posiadają filtr chroniący przed promieniowaniem UV (zarówno UVA, jak i UVB). W zależności od tego, do jakiej aktywności będziemy używać okularów możemy wybrać kolor soczewek, oraz stopień ich przyciemnienia. Okulary przeciwsłoneczne Vogue posiadają w wielu modelach bardzo praktyczną powłokę polaryzacyjną. Pomaga ona w wielu aktywnościach, m.in. prowadzeniu auta, czy uprawiania sportu, w szczególności dyscyplin zimowych, czy wodnych. Polaryzacja zatrzymuje odbicia światła pochodzące z odbić od karoserii, wody, lodu, albo śniegu, które docierają do oka.