Typ

Marka

Kolor oprawy

Kolor szkła

Kształt

Materiał

Polaryzacja

Wymiary

Szerokość oprawy

Wysokość oprawy

Szerokość mostka

Długość zausznika

Szerokość soczewki

Cena

  • 99,00 zł - 6 699,00 zł

Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne damskimęskie

Okulary przeciwsłoneczne pozwalają nam chronić oczy przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym, które jest emitowane przez słońce oraz ostrym światłem w ciepłe dni. Dodatkowo znacznie ułatwiają nam one codzienne funkcjonowanie zatrzymując część światła. Dzięki temu słońce nie razi nas w oczy i możemy swobodnie obserwować otaczający nas świat. Najczęściej sięgamy po nie wiosną i latem, ale powinniśmy ich używać przez cały rok.
 

Gafas.pl - najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne

Gafas niezwykle dba o wybór asortymentu dostępnego zarówno online, jak i stacjonarnie w salonach optycznych. Jesteśmy cały czas na bieżąco z obowiązującymi trendami i wiemy, co jest absolutnym “must have” w obowiązującym sezonie. Znajdziesz u nas okulary przeciwsłoneczne w nowoczesnej kolorystyce. Mamy oprawki dosłownie w każdym kolorze tęczy, a soczewki okularowe mają bardzo wiele interesujących odcieni.
 

Ponadczasowa klasyka

Wiemy o tym, że wiele osób ceni sobie ponadczasowe rzeczy. Z tego powodu w asortymencie naszego sklepu można znaleźć bardzo dużo klasycznych okularów przeciwsłonecznych. Wiele z tych modeli określanych jest mianem “kultowych”. Mowa tutaj oczywiście o okularach przeciwsłonecznych marki Ray-Ban: Aviator, Erika, Clubmaster i Wayfarer. Są popularne na całym świecie dzięki gwiazdom Hollywood, które pokochały te okulary, nosiły je nie tylko na planie filmowym, ale i w prywatnym życiu.
 

Ogromny wybór okularów przeciwsłonecznych w Gafas.pl

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z nas jest inny i ma różne wymagania względem okularów przeciwsłonecznych. Dlatego oferujemy różne typy opraw okularowych. Znajdziesz u nas:
sportowe okulary słoneczne - które sprawdzą się podczas wycieczki górskiej, wspinaczki, albo jazdy na rowerze, pływania i plażowania,
eleganckie modele - na wielkie wyjścia, pasujące do wieczorowego stroju, albo ubrania zgodnego z dress codem w pracy,
klasyczne modele - najbardziej uniwersalne, pasujące zarówno do sportowej stylizacji, jak i biznesowego stroju,
nowoczesne i ekstrawaganckie - dla odważnych osób, którym zależy na tym, by być na topie i w centrum uwagi.

Ochrona wzroku - filtr UV oraz polaryzacja

Kupując okulary przeciwsłoneczne w Gafas.pl masz gwarancję, że każda para zaopatrzona jest w wysokiej klasy filtr UV, który całkowicie zatrzymuje promieniowanie ultrafioletowe (promienie UVA i UVB), które jest bardzo szkodliwe dla Twoich oczu.

Drugim uszlachetnieniem, które jest stosowane w niektórych modelach okularów przeciwsłonecznych dostępnych w naszym sklepie jest polaryzacja (lub powłoka lustrzana). Niezależnie od tego, którą z nich będą miały Twoje okulary, dzięki nim znacznie łatwiej będzie Ci korzystać z okularów. Niwelują one docierające do naszych oczu odbicia światła od płaskich powierzchni (np. maski samochodu), tafli wody, albo śniegu. W efekcie uzyskamy wyższy komfort widzenia, w szczególności podczas kierowania samochodem, albo uprawiania sportów wodnych. Zapewnimy także większe bezpieczeństwo podczas takich aktywności.