Typ

Marka

Kolor oprawy

Kolor szkła

Kształt

Materiał

Polaryzacja

Wymiary

Szerokość oprawy

Wysokość oprawy

Szerokość mostka

Długość zausznika

Szerokość soczewki

Cena

  • 90,00 zł - 3 199,00 zł

Okulary korekcyjne

Okulary korekcyjne

Okulary korekcyjne to cały czas najpopularniejszy sposób korygowania bardzo wielu wad wzroku. Dzięki nim na ostre i wyraźne widzenie otoczenia mają szansę osoby zmagające się z krótko- i dalekowzrocznością, astygmatyzmem, prezbiopią (starczowzrocznością). Pozwalają one na skuteczną korekcję nawet kilku wad wzroku. Niezależnie od tego, czy sięgają po nie mężczyźni, czy kobiety mają one również funkcję ozdobną. Projektanci mody i koncerny optyczne prześcigają się w oferowaniu coraz to nowych, oryginalnych opraw okularowych.

Soczewki okularowe - to one korygują Twój wzrok

Najważniejszym elementem okularów, do którego często nie przykładamy wagi są soczewki okularowe, które są wtopione w szkła okularowe. To właśnie one odpowiadają za korekcję wzroku, niezależnie od tego, czy cierpimy na astygmatyzm, krótkowzroczność, dalekowzroczność, albo prezbiopię.  

Wybór szkieł okularowych i soczewek powinien być dostosowany do Twojego stylu życia. Jeśli jesteś kierowcą i lubisz życia polecamy zastanowić się nad wyborem dodatkowej powłoki polaryzacyjnej, która zatrzymuje odbicia światła. Osoby pracujące dużo przy komputerze powinny pomyśleć o powłoce z antyrefleksem.

Pielęgnacja okularów korekcyjnych - ciesz się długo okularami

Bardzo ważnym elementem związanym z noszeniem okularów korekcyjnych jest ich odpowiednia pielęgnacja. Do czyszczenia oprawek oraz szkieł okularowych trzeba używać specjalnych płynów do pielęgnacji okularów, a ponadto zawsze pod ręką warto mieć specjalną ściereczkę do ich przecierania. Każdorazowo odkładając okulary należy je wkładać do etui - dzięki temu zapobiegniemy niepotrzebnym uszkodzeniom. 

Modne oprawki dodadzą Ci szyku - znajdziesz je w Gafas.pl  

Nasi specjaliści śledzą aktualne trendy i spędzają dużo czasu na pokazach mody, oraz studiując światową prasę z branży fashion. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami, wiemy co będzie modne w najbliższych sezonach i stale uzupełniamy asortyment naszych sklepów o najnowsze modele okularów. Znajdziesz u nas totalnie designerskie oprawy okularowe, w których zrobisz wrażenie na towarzystwie, z którym przebywasz. 

Zdajemy sobie sprawę, że jest całkiem spore grono osób, które cenią sobie klasykę. Dlatego stawiamy w dużej mierze na modele okularów, które określane są mianem “kultowych” i są wprost uwielbiane przez użytkowników na całym świecie. Mowa tu oczywiście o modelach marki Ray-Ban: Aviator, Clubmaster, Wayfarer, czy Erika. Pokochały je miliony osób dzięki gwiazdom Hollywood, które nosiły je na planie, i często sięgają po nie w życiu prywatnym. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą okularów tej firmy - znajdziesz u nas ogromny wybór jej produktów. 

Gafas.pl - najmodniejsze okulary korekcyjne w jednym miejscu

Sklepy sieci optycznej Gafas oraz nasz salon internetowy oferuje najmodniejsze oprawy okularowe. Współpracujemy z największymi domami mody, które są znane na całym świecie oraz topowymi markami okulistycznymi. Dzięki temu w naszych salonach można kupić okulary korekcyjne pochodzące m.in. z firm Ray-Ban, ICON, Turro, Calvin Klein, Dolce&Gabbana, Nike, DKNY, Guess, Chanel