Okulary korekcyjne damskie

Okulary korekcyjne damskie

Okulary korekcyjne damskie powinny łączyć w sobie dwie istotne rzeczy: być ozdobą kobiecej twarzy oraz doskonale korygować wzrok. Doskonale wiemy o tym, że kobiety bardzo lubią świetnie wyglądać i podążają za współczesnymi trendami. Dlatego nasi pracownicy cały czas śledzą nowinki modowe, sprowadzając do naszych magazynów najnowsze oprawy okularowe, cały czas uzupełniając asortyment sklepów Gafas.pl również o klasyczne modele. Kupisz u nas okulary z logo m.in. Ray-Ban, ICON, Turro, Dolce&Gabbana, DKNY, Chanel, Guess, Oakley, Nike.

Oprawki okularowe topowych marek

Każda kobieta ma swój niepowtarzalny gust i na jego podstawie komponuje swoje stylizacje. Zdajemy sobie sprawę z tego, że bardzo istotnym elementem dla osób z wadą wzroku są okulary korekcyjne. Często nie można bez nich prawidłowo funkcjonować, są niezbędne niezależnie od tego, co aktualnie robimy. Warto mieć zatem kilka par okularów, które można wybierać w zależności od tego, po jaką stylizację sięgamy. Wiele przedstawicielek płci pięknej traktuje je jak biżuterię - to bardzo dobre podejście! 

W salonach optycznych oraz sklepie internetowym Gafas.pl znajdziecie ogromny wybór okularów korekcyjnych, które mają najprzeróżniejsze kształty. Dbamy o to, by mieć bardzo szeroki asortyment oraz oferować świetnej jakości oprawki w przystępnej cenie. Ogromny wybór marek sprawia, że dosłownie każdy znajdzie u nas okulary na swoją kieszeń.  Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą najbardziej popularnej na świecie marki okularów Ray-Ban®

Soczewki okularowe - najważniejszy element okularów korekcyjnych

Współpracujemy z renomowaną firmą Jai Kudo, która jest światowym potentatem w produkcji doskonałej jakości soczewek okularowych. Organiczne soczewki okularowe tej firmy do okularów korekcyjnych, w zależności od wyboru naszych klientów, mogą być zaopatrzone w szereg powłok uszlachetniających. Dzięki nim znacznie łatwiej będzie nam używać okulary w różnych warunkach. Najpopularniejszy jest antyrefleks, ale warto pomyśleć także o polaryzacji, powłoce która zmniejsza osadzanie się brudu i tłuszczu na okularach i wielu innych. Od tego będzie zależała cena szkieł okularowych

Pielęgnacja okularów korekcyjnych

Pielęgnacja okularów korekcyjnych to bardzo ważny element ich używania. Tylko dzięki niej szkła okularowe będą długo i bezawaryjnie służyły. Z tego powodu warto pomyśleć o zakupie odpowiedniego preparatu do czyszczenia okularów, w wygodnym atomizerze. Do każdej pary okularów, które sprzedajemy w salonach optycznych oraz sklepie internetowym Gafas.pl dodajemy ściereczkę z mikrofibry do pielęgnacji okularów, oraz etui wyścielone miękkim materiałem, który nie przyciąga kurzu oraz nie powoduje uszkodzeń delikatnych szkieł okularowych i oprawek. 

Gafas.pl - najpopularniejsze okulary topowych marek 

Jeżeli szukasz okularów korekcyjnych, które będą modne i jednocześnie wykonane z najwyższej jakości tworzyw, zapraszamy na zakupy do Gafas.pl. Znajdziesz u nas modele okularów, które pokochał cały świat dzięki gwiazdom Hollywood!