Okulary korekcyjne Męskie

Okulary korekcyjne męskie

Mężczyźni od okularów oczekują zazwyczaj wysokiej trwałości i odporności na uderzenia, wytrzymałości, skutecznej korekcji wzroku oraz ciekawego designu. Często traktują je jako modny gadżet, który wspomaga codzienność. Jednak najważniejsze cechy, na które zwracają uwagę, biorąc okulary do ręki to oryginalne oprawy renomowanej firmy oraz wysoka jakość szkieł. To wszystko można znaleźć w asortymencie naszych sklepów stacjonarnych oraz salonie internetowym Gafas.pl. Mamy olbrzymi wybór opraw okularowych od najbardziej znanych na rynku optycznym firm oraz domów mody, m.in.: Ray-Ban, ICON, Calvin Klein, Karl Lagerfeld, Michael Kors. 

Soczewki okularowe - dzięki nim będziesz mieć sokoli wzrok

W salonach optycznych obserwujemy, że największą wagę nasi klienci przywiązują do wyboru ciekawych i lekkich opraw okularowych, które pasują do kształtu twarzy, oprawy oczu i koloru włosów. Jednak najważniejszym elementem okularów tak naprawdę są soczewki okularowe, które są zatopione w szkłach okularowych. Właśnie dzięki nim możemy cieszyć się prawidłowym, ostrym widzeniem otaczającego nas świata. Współpracujemy w tym zakresie z renomowanym producentem soczewek okularowych - znanym na całym świecie koncernem Jai Kudo. 

Szkła okularowe mogą posiadać całą gamę uszlachetnień, które nam pomogą w codziennym zmaganiu się z naszą wadą wzroku. Optometrysta, okulista, refrakcjonista, albo sprzedawca w salonie optycznym z pewnością pomoże nam w prawidłowym wyborze powłok. Najbardziej podstawową jest antyrefleks, przydatny jeśli dużo czasu spędzamy przed monitorem komputera. Kierowcy powinni pomyśleć o polaryzacji. 

Męski gadżet - modne oprawki okularowe w Gafas.pl

Współpracujemy z największym brandem okularowym na świecie - marką , która od prawie 100 lat jest cały czas na topie, czyli Ray-Ban®. Dzięki temu istnieje możliwość kupna u nas bardzo wielu modeli okularów, które zyskały ogromną popularność dzięki gwiazdom Hollywood, które nosiły je na planie kultowych produkcji. Mowa tu o modelach Ray-Ban® Aviator, Ray-Ban® Wayfarer, czy Ray-Ban® Clubmaster. To klasyka, która nigdy się nie starzeje.

Ponadto współpracujemy z największymi domami mody, znanymi na całym świecie. Efektem jest dostępność w Gafas.pl modeli opraw okularowych z logo m.in. Calvina Kleina, DKNY, Karla Lagerfelda, Dolce&Gabbana, Michaela Korsa, Oakley, czy Jili Sander. 

Prawidłowa pielęgnacja okularów to podstawa

Wszystkie osoby, którym zależy na tym, by okulary korekcyjne długo im służyły powinny pomyśleć o przestrzeganiu kilku zasad pielęgnacji soczewek okularowych. Każdy klient naszej sieci salonów stacjonarnych oraz sklepu internetowego Gafas.pl przy zakupie okularów korekcyjnych otrzyma stylowe etui na okulary oraz specjalną, miękką ściereczkę z mikrofibry do czyszczenia szkieł okularowych.  Warto kupić sobie również preparat w płynie, który pomoże Ci utrzymać okulary w perfekcyjnym stanie i cieszyć się nimi przez długi czas.