Okulary przeciwsłoneczne dziecięce

Okulary przeciwsłoneczne dziecięce 

Dzieci są szczególnie narażone na szkodliwe działanie promieniowania ultrafioletowego. Ich oczy są szczególnie delikatne i wrażliwe, dlatego powinny zostać otoczone odpowiednią ochroną, szczególnie w okresie wiosny i lata. Wystarczy napisać, że dla młodego organizmu jego działanie jest odczuwalne 3 razy mocniej, niż w przypadku dorosłych. W Gafas.pl kupisz nowoczesne okulary przeciwsłoneczne dla dzieci w atrakcyjnych cenach. Znane na całym świecie brandy Ray-Ban oraz ICON gwarantują doskonałą jakość okularów.

Dbamy o to, by oferowane w naszych sklepach stacjonarnych oraz online na Gafas.pl okulary przeciwsłoneczne dla dzieci miały ciekawe i modne oprawki, oraz kolorystykę. Dziecięce okulary przeciwsłoneczne są wykonane z bardzo mocnych materiałów, co zapewnia trwałość oraz długi czas używania okularów. Wiemy, że dla najmłodszych ważna jest moda, dlatego śledzimy propozycje światowych okularowych marek i sprowadzamy do naszego asortymentu najmodniejsze modele, które z pewnością pokochają dzieci w każdym wieku. 

Ochrona przed działaniem promieniowania UV

Promieniowanie ultrafioletowe działa na nasze oczy przez cały rok. Oczywiście, najmocniej działa na nie w okresie letnim oraz wiosennym, ale powinniśmy chronić oczy przed nim przez cały rok. Dlatego ważne jest, by okulary przeciwsłoneczne nasze dzieci miały na nosie nie tylko podczas plażowania, ale także na nartach, albo w czasie zimowej górskiej wędrówki.

Długotrwała ekspozycja na światło słoneczne oraz promieniowanie ultrafioletowe (zarówno UVA, jak i UVB) może skutkować wieloma schorzeniami, które ujawnią się dopiero podczas dorosłego życia. W najgorszym przypadku może to doprowadzić do trwałego uszkodzenia wzroku. Warto w tym miejscu wspomnieć, że okulary kupowane na “bazarze”, albo w modnych sieciówkach odzieżowych najczęściej są tylko modnym gadżetem, który nie chroni wzroku przed UVA i UVB.  

Modne modele okularów słonecznych dla dzieci

Osoby, które poszukują okularów przeciwsłonecznych dla dziecka znajdą je w ofercie sklepu Gafas.pl. Niezależnie od tego, czy poszukują modelu dla chłopca, czy dziewczynki, mogą w naszym sklepie znaleźć bardzo ciekawe propozycje dla najmłodszych. 

W asortymecie sklepu Gafas.pl znajdziesz dziecięce Aviatory, Clubmastery, Wayfarery i inne kwadratowe modele, oraz prostokątne okularki. Pamiętaj o tym, że to Twoje dziecko ma dobrze się czuć w wybranych okularach i chętnie je nosić, dlatego warto mu pozwolić na samodzielny wybór okularów. Dorosły powinien jedynie delikatnie zasugerować, który model będzie dobrym wyborem. 

Ray-Ban i ICON - światowe marki w Gafas.pl 

Doskonale znane na całym świecie marki Ray-Ban oraz ICON gwarantują najwyższą jakość materiałów, z których wykonano okulary słoneczne. Ich logo ponadto oznacza nietuzinkowe wzornictwo, świetne materiały, oraz topowe wzornictwo. Jesteśmy pewni, że Twoje dziecko z przyjemnością sięgnie po te okulary. Różnorodność designu pozwala dosłownie każdemu znaleźć coś, co będzie dopasowane do indywidualnego stylu ubierania się.