5 powodów do zakupu nowych okularów korekcyjnych

5 powodów do zakupu nowych okularów korekcyjnych

Nosisz okulary? Przyzwyczaiłeś się już do nich? Znudził Ci się stary model? Nadszedł czas na zmianę! Przecież nie musisz mieć jednej pary okularów! Dzisiaj pokarzemy Ci kilka powodów, które możesz wykorzystać, by zrealizować marzenie o nowych okularach.

Potrzebujesz nowych szkieł

Wraz z upływem czasu zmieniła się Twoja wada wzroku? To najważniejszy powód do zmiany okularów. Pamiętaj, że noszenie źle dobranych szkieł tylko sprawi, że zrobisz sobie krzywdę. Tym samym warto regularnie odwiedzać okulistę i w razie potrzeby od razu udać się do salonu optycznego po nowe okulary. Poprawisz w ten sposób komfort życia, a ponadto, przy okazji, odświeżysz wizerunek dzięki nowym oprawkom.

Lubisz podążać za trendami modowymi

Wszyscy Twoi znajomi wiedzą, że lubisz być „trendy” i na czasie! Moda to nie tylko ubrania, buty, ale również dodatki! A naszą twarz najlepiej zdobią odpowiednio dobrane do jej kształtu, modne okulary. Salony optyczne obok klasycznych modeli oferują wiele oprawek, które podążają za współczesnymi trendami modowymi. Warto mieć ich kilka par, bowiem będą pasowały do różnych stylizacji. Możesz wybrać okulary od najlepszych projektantów i domów mody – Dolce & Gabbana, Prada, Armani? Puść wodze fantazji i zaszalej!

Zapominasz okularów do pracy

Masz taki problem? Mierzą się z nim szczególnie osoby używające okularów tylko podczas określonych czynności – podczas prowadzenia auta, albo korzystania z komputera.  Najprostszym rozwiązaniem będzie pozostawienie jednej pary okularów w pracy, w szufladzie biurka, albo w schowku auta. Zobaczysz, dzięki temu przestaniesz panikować, że znowu zapomniałaś swoich okularów. W dodatku zyskasz czas, bo nie będziesz musiał wracać się do domu.

Szukasz mocniejszych oprawek

Wybierając pierwsze okulary, szukałeś delikatnych oprawek by łatwiej przyzwyczaić się do ich noszenia. Teraz wiesz, że potrzebujesz mocniejszych oprawek – poprzednie uszkadzały się przy różnych błahych sytuacjach. Powinieneś w takim przypadku postawić na wysoką jakość okularów produkowanych przez znanych producentów. Może za pierwszym razem wybrałeś tańsze oprawki, a teraz w końcu możesz przy wyborze zaszaleć. Po dłuższym czasie ich noszenia jesteś już wprawiony w bojach, nauczyłeś się korzystać i przyzwyczaiłeś się – pora na inwestycję w lepsze oprawki.

Zostałeś kierowcą

Osoby, które mają wadę wzroku i prowadzą samochód powinny szczególnie zwrócić uwagę na to, by mieć odpowiednie okulary do prowadzenia auta. Zatroszczysz się tym sposobem nie tylko o komfort jazdy, ale i o bezpieczeństwo na drodze. Przy zakupie szkieł zadbaj, by miały polaryzację. Powłoka antyrefleksyjna znacznie ograniczy dotarcie światła, które odbija się od różnych powierzchni. Wspomaga to widzenie. W dodatku nie będą nam przeszkadzały tzw. plamy, czy mgiełki.

 

Bez względu na to, który powód z powyższych wybierasz pamiętaj, by okulary które wybierzesz poza pięknymi oprawkami miały prawidłowo dobrane soczewki okularowe – to właśnie one odpowiadają za to, czy dobrze widzisz otaczający cię, piękny świat!

Wybór okularów korekcyjnych

Pomoc w wyborze okularów korekcyjnych

Kup okulary korekcyjne i odbierz voucher o wartości 150 zł

Tylko teraz wyjątkowa oferta! Kup pełne okulary korekcyjne i odbierz voucher o wartości 150 zł do realizacji na dowolne produkty w salonach stacjonarnych Gafas.

Jeżeli kupisz okulary korekcyjne z soczewkami progresywnymi otrzymasz voucher o wartości 300 zł.
Promocja trwa od 1 października do 30 listopada 2018 roku bądź do wyczerpania zapasów produktów objętych promocją.

Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie dostępnym u sprzedawcy w salonie.
Promocja obowiązuje we wszystkich salonach stacjonarnych Gafas.

Nie czekaj! Umów się już dziś na badanie wzroku w jednym z naszych gabinetów i skorzystaj z promocji!