Dzień babci i dziadka

Dzień babci i dziadka

Czy można podarować najbliższym coś bardziej cennego niż zdrowie? Jesteśmy przekonani, że nie. Dlatego z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowaliśmy prezenty, które pomogą dbać o zdrowie naszych seniorów.

Zaczynamy od diagnostyki. Badanie wzroku dla babci i dziadka w dniach 21-30 stycznia kosztuje 1 złoty. Jest to badanie pod kątem doboru okularów. 

Jak się umówić na badanie wzroku? 

Możesz zrobić to telefonicznie, osobiście oraz przez formularz na stronie.

Po badaniu wzroku pod kątem doboru okularów warto z receptą zgłosić się do doradcy klienta w salonie, aby wspólnie wybrać idealnie skrojone oprawki i odpowiednie szkła. Na tym etapie również możecie liczyć na prezent w postaci 100 złotych, które odejmujemy od ceny okularów.

Jeśli babcia lub dziadek chcieliby zainwestować w perfekcyjne widzenie z bliska i daleka, świetnym rozwiązaniem będzie zakup okularów progresywnych. W tym przypadku można skorzystać z promocji -50% na drugą parę okularów progresywnych.

Listę prezentową zamykamy subtelnym dodatkiem, jakim są etui na okulary dla babci i dziadka. W trakcie trwania promocji w salonach i w sklepie internetowym znajdziecie je w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie.

Wszystkim babciom oraz dziadkom życzymy udanego świętowania i…dużo zdrowia oczywiście!

Promocja z okazji Dnia Babci i Dziadka trwa od 21 do 30.01.2022. Regulamin znajdziesz tutaj:

REGULAMIN PROMOCJI