Prezenty na Dzień Mamy i Dzień Dziecka – promocje czekają!

Prezenty na Dzień Mamy i Dzień Dziecka – promocje czekają!

Zastanawiasz się jaki prezent podarować swojej Mamie? A może zastanawiasz się nad niespodzianką na Dzień Dziecka? Przygotowaliśmy dla Was specjalne rabaty na okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne, które mogą okazać się prezentowym strzałem w dziesiątkę!

Nowa para pięknych i stylowych okularów zawsze sprawa radość. Dlatego przygotowaliśmy specjalną promocję – w naszych salonach przy realizacji pełnych okularów korekcyjnych dostaniesz aż 20% rabatu!

Dodatkowo, stacjonarnie i w sklepie online można skorzystać ze zniżki na oprawy korekcyjne – tylko teraz wszystkie modele są przecenione od 20 do nawet 70 procent!

Zawsze trafionym prezentem będzie też para przepięknych nowych okularów przeciwsłonecznych – najlepsze marki są teraz tańsze nawet o 70 procent.

Pamiętajmy o naszych bliskich i sprawmy im radość!

Rabat w wysokości 20% na zakup okularów korekcyjnych (oprawa korekcyjna z parą soczewek okularowych) obowiązuje w salonach stacjonarnych Gafas w dniach 25.05.2020 – 01.06.2020. Rabat dotyczy ceny regularnej i nie łączy się z innymi rabatami, promocjami oraz KSK.