Innowacyjne szkła Rodenstock do -40%!

Innowacyjne szkła Rodenstock do -40%!

Innowacja i najwyższa jakość – tym odznaczają się soczewki okularowe marki Rodenstock, które właśnie pojawiły się w ofercie naszych salonów. Na powitanie mamy dla Was 40% zniżki!

Teraz we wszystkich salonach Gafas, wybierając okulary możesz skorzystać z oferty marki Rodenstock na soczewki okularowe z powłoką Solitaire Protect Balance 2,  która redukuje światło niebieskie emitowane przez ekrany. Jeśli spędzasz sporo czasu przed komputerem, telewizorem czy telefonem, powłoka Solitaire Protect Balance 2 będzie dla Ciebie idealna.

Tylko teraz możesz otrzymać aż 40% rabatu na innowacyjne soczewki z powłoką Solitaire Protect Balance 2!

W promocyjnej cenie soczewki Rodenstock dostępne są też z wykończeniem Xtra clean gwarantującym znakomite właściwości czyszczące okularów.

Pamiętaj, że kupując okulary z soczewkami Rodenstock otrzymujesz aż trzy lata gwarancji jakości na najlepsze powłoki antyrefleksyjne.

 

Decydując się na produkty Rodenstock otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości oferowanej przez markę, która od ponad 140 lat zajmuje się tworzeniem innowacyjnych produktów poprawiających komfort widzenia.

 

Przypominamy, że nasze salony wciąż są otwarte. Odwiedź nas i poproś konsultanta o dobranie idealnych soczewek okularowych Rodenstock!