Modne oprawki w 2018 roku!

Modne oprawki w 2018 roku!

Nie lubisz nosić okularów? A może uważasz, że do tej pory nie było żadnych godnych Twojej uwagi? Oprawki okularowe dzisiaj… to moda, styl, sposób wyrażania Siebie. Teraz tylko nudziary nie noszą okularów.

Modne oprawki okularowe stały się jednym z “must have” ostatnich sezonów. Wielcy projektanci odkryli jak ten modny dodatek odkryje walory kobiecego i męskiego piękna. Kiedyś synonim “obciachu” dzisiaj staje się kultowym dodatkiem do każdej modnej stylizacji. I nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie miał spaść z piedestału.

 W tym sezonie modne oprawki korekcyjne: kocie oko

Gigi Hadid w wielkim stylu przywróciła modnym okularom korekcyjnym w stylu kociego oka świetność na salonach. Stylizowane na lata 60, nadają seksapilu i drapieżnego wyglądu. Kochała je Marilyn Monroe, a zaraz po tym pokochały je kobiety na całym świecie.

 W tym sezonie modne oprawki korekcyjne: druciane oprawki

Do odważnych świat należy, surowe, ale przy tym delikatne, przypominające Nasze Babcie. Metalowe oprawki to stylowy i ekstrawagancki wybór, czarne, srebrne, a może złote jak z pokazów Gucci? Wybór należy do Was, efekt “WOW” murowany!

 W tym sezonie modne oprawki korekcyjne: oprawki przezroczyste

Klasyka w nowym wykonaniu. Oprawki transparentne zastępują ostatnio klasyczne, uniwersalne, czarne oprawki okularowe. Delikatne, są idealnym dodatkiem dla osób nie lubiących wyrazistych dodatków, ale też nudy. To ciekawa alternatywa na odświeżenie looku.

Więcej oprawek okualrowych znajdziesz w Gafas!

Do Zobaczenia