Rabat do -50% na szkła progresywne Rodenstock

Rabat do -50% na szkła progresywne Rodenstock
Potrzebujesz okularów progresywnych?
Tylko teraz w naszych salonach super oferta: druga, tańsza para progresywnych szkieł okularowych marki Rodenstock do -50% taniej.
Okulary progresywne zapewniają najlepszy komfort widzenia bez potrzeby zamieniania okularów przy spoglądaniu na obiekty znajdujące się w różnych odległościach: w bliży, dali i odległościach pośrednich.

STREFA DO DALI

To obszar soczewki okularowej, w której obserwujemy wszystko to, co interesuje nas w dalszych odległościach, np. ekran w kinie czy drogę przy prowadzeniu samochodu. Patrzymy wówczas górną częścią soczewki przy naturalnym ułożeniu głowy.

STREFA POŚREDNIA

To ta część soczewki okularowej, dzięki której możemy odczytać i obejrzeć rzeczy znajdujące się w odległości do ok. 2m. Strefa ta pomoże nam np. swobodnie korzystać z komputera lub wyraźnie widzieć naszego rozmówcę.
Jeśli jednak większość swojego dnia spędzasz w biurze albo korzystasz często z laptopa, koniecznie zapytaj specjalistę o okulary biurowe,
dedykowane właśnie dla takich osób jak Ty.

STREFA DO BLIŻY

Dolna część soczewki to obszar odpowiadający klasycznym okularom do czytania, w których uzyskujemy wyraźne widzenie na ok. 40 cm. Jeśli chcesz widzieć wyraźnie czytając książkę lub wysyłając SMS-a, a także czytając skład produktów w sklepie – spoglądaj przez dolną część
swoich okularów.

Zalety szkieł progresywnych Rodenstock:
  • Maksymalna stabilność obrazu o minimalnym stopniu zniekształcenia: doskonale wyraźne widzenie
  • Dostosowane do stylu życia użytkowników
  • 6-miesięczna gwarancja adaptacji
  • Szerokie pola widzenia na wszystkie odległości
  • Bardzo krótki czas adaptacji
Ciesz się swobodą dzięki okularom progresywnym Rodenstock.
O szczegóły oferty zapytaj naszego sprzedawcę.
Przypominamy, że nasze salony są cały czas dla Was otwarte – dbamy o Wasz komfort i bezpieczeństwo podczas wizyty!
Zapraszamy!