Stylowe zakupy w Gafas!

Stylowe zakupy w Gafas!

Akcja promocyjna „Stylowe zakupy” umożliwia czytelnikom magazynów Twój Styl i SHOW  skorzystanie z rabatów na zakupy w dniach 28-30 września 2018  w salonach stacjonarnych Gafas oraz w dniach 28 września – 2 października 2018 na www.gafas.pl na podstawie kuponów rabatowych, które są zamieszone w październikowym wydaniu magazynu Twój Styl (nr 10/2018) i wydaniu magazynu SHOW (nr 19/2018).

Kupony uprawniają do rabatu w wysokości 30% na wybrane oprawy korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne. Rabat w salonach stacjonarnych udzielany jest po okazaniu przy zakupach kuponu rabatowego z logo marki Gafas. Klient zobowiązany jest pozostawić wykorzystany kupon w salonie sprzedaży. Przy zakupach w sklepie internetowym www.gafas.pl po wyborze produktów objętych akcją, klient chcąc skorzystać z rabatu zobowiązany jest wpisać specjalny kod rabatowy znajdujący się na kuponie rabatowym.

Szczegóły akcji oraz zasady realizacji kuponów dostępne są w salonach oraz w załączonym poniżej pliku. Rabaty nie łączą się z innymi rabatami, akcjami, promocjami i obniżkami. Klient ma prawo do skorzystania wyłącznie z jednego rabatu, akcji, promocji i obniżki,  która jest dla niego bardziej satysfakcjonująca.

Rabaty nie łączą się z Kartą Stałego Klienta w salonach stacjonarnych.

Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie organizatora.