Zakupy z Avanti!

Zakupy z Avanti!

Akcja rabatowa Avanti!

Akcja rabatowa Avanti umożliwia czytelnikom magazynu Avanti  skorzystanie z rabatów na zakupy w dniach 23 – 25 marca 2018 w salonach stacjonarnych Gafas i na www.gafas.pl na podstawie kuponów rabatowych, które są zamieszone w marcowym wydaniu magazynu Avanti (nr 03/2018).

Jakie rabaty czekają na Ciebie w Gafas?

Kupony uprawniają do rabatu w wysokości 30% na oprawy korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne. Rabat w salonach stacjonarnych udzielany jest po okazaniu przy zakupach kuponu rabatowego z logo marki Gafas. Klient zobowiązany jest pozostawić wykorzystany kupon w salonie sprzedaży. Przy zakupach w sklepie internetowym www.gafas.pl po wyborze produktów objętych akcją, klient chcąc skorzystać z rabatu zobowiązany jest wpisać specjalny kod rabatowy znajdujący się na kuponie rabatowym.

Szczegóły akcji oraz zasady realizacji kuponów dostępne są w salonach oraz w załączonym poniżej pliku. Rabaty nie łączą się z innymi rabatami, akcjami, promocjami i obniżkami. Klient ma prawo do skorzystania wyłącznie z jednego rabatu, akcji, promocji i obniżki,  która jest dla niego bardziej satysfakcjonująca. Rabaty nie łączą się z Kartą Stałego Klienta w salonach stacjonarnych.

Zasady realizacji kuponów.

Regulamin organizatora akcji.