PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

THE EYE FASHION CLUB w salonach stacjonarnych

Każdy Klient robiący zakupy w salonie Gafas ma prawo przystąpić do Programu Lojalnościowego „EYE FASHION CLUB”. Przyłączając się do Programu Lojalnościowego „THE EYE FASHION CLUB” otrzymasz Kartę Stałego Klienta, a wraz z nią możliwość korzystania z atrakcyjnej oferty skierowanej wyłącznie dla Uczestników Programu. Bezpłatną Kartę Stałego Klienta możesz otrzymać przy dowolnych zakupach w każdym z salonów Gafas.

RABAT NA OKULARY SŁONECZNE I KOREKCYJNE

Każdy Klient biorący udział w Programie w Programie  „THE EYE FASHION CLUB” jest uprawniony do stałego rabatu na zakup opraw korekcyjnych oraz okularów słonecznych w wysokości 10% ich regularnej ceny.

OKRESOWE RABATY NA WYBRANE PRODUKTY

Gafas docenia stałych klientów, dlatego posiadaczom Karty oferujemy okresowe, atrakcyjne zniżki oraz oferty specjalne na wybrane produkty lub marki okularowe.

RABAT NA PRODUKTY KONTAKTOLOGICZNE I AKCESORIA

Każdy Klient będący posiadaczem Karty Stałego Klienta jest uprawniony do stałego rabatu na zakup soczewek kontaktowych oraz preparatów pielęgnacyjnych na stoiskach sieci Twoje Soczewki znajdujących się w salonach Gafas:

– po dokonaniu zakupów na łączną kwotę 500 złotych w wysokości 5% ich wartości.

– po dokonaniu zakupów na łączną kwotę 1000 złotych w wysokości 10% ich wartości.

Rabaty te dotyczą wszystkich zakupów z salonach Gafas. 

Uwaga! Promocje nie łączą się. Uczestnik Programu ”THE EYE FASHION CLUB” nie może otrzymać dodatkowego rabatu na produkty objęte promocją lub z wyprzedaży, chyba że regulamin  promocji lub wyprzedaży stanowi inaczej.

Zapraszamy do korzystania z Programu  „THE EYE FASHION CLUB” w salonach stacjonarnych Gafas!