Salon Magnolia Park

Wrocław
Magnolia Park

ul. Legnicka 58
54-204 Wrocław
tel. 71 333 27 23
e-mail: magnolia@gafas.pl

czynne:

Pon-Niedziela: 9.00-21.00






Salon DH. Renoma

Wrocław
DH. Renoma

ul. Świdnicka 40
50-024 Wrocław
tel. 71 359 19 17
e-mail: renoma@gafas.pl

badanie wzroku - DH. Renoma

czynne:

Pon-Sobota: 9.00-21.00
Niedziela: 10.00-20.00





Salon CH Manufaktura

Łódź
CH Manufaktura

ul. Drewnowska 58
91-002 Łódź
tel. 42 679 37 72
e-mail: manufaktura@gafas.pl

badanie wzroku - CH Manufaktura

czynne:

Pon-Piątek: 10.00-22.00
Sobota: 9.00-22.30
Niedziela: 10.00-21.00




Salon Posnania

Poznań
Posnania

ul. Pleszewska 1
61-139 Poznań
tel. 61 646 31 64
e-mail: posnania@gafas.pl

badanie wzroku - Posnania

czynne:

Pon-Sob: 10.00-22.00
Niedziela: 10.00-21.00





Salon Pasaż Grunwaldzki

Wrocław
Pasaż Grunwaldzki

ul. plac Grunwaldzki 22
50-363 Wrocław
tel. 71 321 56 37
e-mail: pasaz_grunwaldzki@gafas.pl

badanie wzroku - Pasaż Grunwaldzki

czynne:

Pon-Sob: 9.00-21.00
Niedziela: 10.00-20.00





Salon CH Wroclavia

Wrocław
CH Wroclavia

ul. Sucha 1
50-086 Wrocław
tel. 71 748 31 19
e-mail: wroclavia@gafas.pl

badanie wzroku - CH Wroclavia

czynne:

Pon-Ndz: 9.00-21.00






Salon Galeria Północna

Warszawa
Galeria Północna

SHOPinSHOP w salonie Twoje Soczewki

ul.Światowida 17
03-144 Warszawa
tel. 22 812 83 24
e-mail: polnocna@gafas.pl

badanie wzroku - Galeria Północna

czynne:

Pon-Sobota: 10.00 - 22.00
Niedziela: 10.00 - 21.00





Salon CH Forum Gdańsk

Gdańsk
CH Forum Gdańsk

ul. Targ Sienny 7
80-806 Gdańsk
tel. 58 732 61 76
e-mail: forum_gdansk@gafas.pl

badanie wzroku - CH Forum Gdańsk

czynne:

Pon-Sob: 9.00-22.00
Nd: 9.00-21.00





Salon CH Janki

Janki
CH Janki

ul. Mszczonowska 3
05-090 Janki
tel. 22 701 58 56
e-mail: janki@gafas.pl

badanie wzroku - CH Janki

czynne:

Pon-Sobota: 09.00 - 21.00
Niedziela: 09.00 - 20.00





Salon CH Agora

Bytom
CH Agora

SHOPinSHOP w salonie TwojeSoczewki

pl. Tadeusza Kościuszki 1
41-902 Bytom
tel. 32 396 26 81
e-mail: agora_bytom@gafas.pl

czynne:

Pon-Sob: 9.00-21.00
Nd: 10.00-20.00





Salon CH Silesia City Center

Katowice
CH Silesia City Center

ul. Chorzowska 107
40-101 Katowice
tel. 501 496 118
e-mail: silesia@gafas.pl

badanie wzroku - CH Silesia City Center

czynne:

Pon-Czwartek: 10.00-21.00
Piątek: 10.00-22.00
Sob-Niedziela: 10.00-21.00