Soczewki okularowe Blue Care 30% taniej

BlueCare Extreme teraz 30% taniej

Soczewki z powłoką BlueCare zapewnią wysoki komfort pracy przy użyciu urządzeń emitujących światło niebieskie, a na zewnątrz stanowią barierę dla szkodliwego promieniowania UV.
 
Nadmiar światła niebieskiego jest emitowany przez współcześnie wykonywane ekrany komputerów, smartphonów, tabletów czy innych ekranów leadowych. Ekrany emitują światło niebieskie nawet jeśli wydaje się, że świecą z innym kolorze (np. zielonym).
 
Nadmiar wysokoenergetycznego światła niebieskiego prowadzi do uszkodzeń siatkówki, które skutkują degeneracją plamki żółtej – AMD.
 
Światło niebieskie jest odpowiedzialne za regulację cyklu dobowego, nadmierne korzystanie z urządzeń elektronicznych, np. wieczorem może prowadzić do jego zaburzeń.
 
Soczewki z powłoką BlueCare przeznaczone są dla wszystkich osób, które  pracują przed komputerem oraz przy sztucznym oświetleniu. Także dla nastolatków, którzy w dzisiejszych czasach 80% swojego wolnego czasu spędzają przed telefonem.
 
Soczewki z powłoką BlueCare:
neutralizują szkodliwe działanie światła niebieskiego
redukują oślepiające odblaski
poprawiają percepcję kolorów, kontrast i jakość widzenia
zapobiegają zmęczeniu oczu
chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV400 w każdych warunkach, o każdej porze roku
zapobiegają zwyrodnieniu plamki żółtej 
posiadają lepsze właściwości utwardzające, które zapewniają dużą odporność na zarysowania
Zadbaj o ochronę swoich oczu przed światem niebieskim. Skorzystaj z promocji na soczewki okularowe z powłoką BlueCare. Promocja trwa od 1 sierpnia  do 30 września 2019 roku bądź do wyczerpania zapasów produktów objętych promocją.
 
Promocja obowiązuje w sklepie www.gafas.pl i salonach stacjonarnych. Szczegóły u sprzedawcy i regulaminie dostępnym i organizatora. 
 

Przejdź do produktu

 
Umów się na badanie wzroku w jednym z naszych gabinetów i skorzystaj z oferty badania wzroku za jedyne 9 zł. Kliknij tutaj, aby poznać szczegóły. 
 

Wybierz oprawę korekcyjną i dobierz do niej soczewki okularowe BLUECARE STAYCLEAN EXTREME w promocyjnej cenie.